Duyurular
İngilizce , Arapça, Fransızca ve Rusça Freelance Tercümanlar Aranmaktadır. Lütfen “Tercüman Olmak İstiyorum” Sayfamızdaki Başvuru Formunu Doldurunuz

»Sözlü Tercüme


Alo Tercüman; uygun fiyatlandırma politikası, müşteri odaklı hizmet anlayışı, hızlı ve kaliteli çeviri çözümleri, konusunda uzman ve deneyimli tercüman kadrosu ile her türlü yazılı ve sözlü çevirilerinizde size uygun çözümler sunmaktadır.
Online Tercüme hizmetimizle çevirilerinizi e-posta yoluyla bize gönderebilir gene aynı şekilde veya isteğiniz doğrultusunda yazılı çıktı olarak * “ücretsiz kargo veya kurye hizmetimizle” adresinize teslim alabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo ve Kurye Hizmetlerimiz İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.

Ödemelerinizi banka havalesi veya internet bankacılığı ile yapabilir böylelikle zamandan tasarruf edebilirsiniz.
Ekibimiz kendi alanlarında uzman ve deneyimli tercümanlardan oluşmaktadır. Tercüman ve kadromuz yalnızca Türkiye’den değil, uzmanı oldukları dilin konuşulduğu ülkelerin vatandaşlarından da oluşmaktadır.
 

Ardıl (Konsekütif) Tercüme :

İş toplantılarınızda veya yurtdışı gezilerinizde siz müşterilerimize ardıl tercüme hizmeti vermekteyiz. Ardıl tercümelerde tercümanlar herhangi bir teknik ekipman kullanmazlar, görüşmelerinizde veya az katılımcıya sahip toplantılarınızda konuşan kişinin cümlesini bitirmesiyle beraber konuşmayı size aktarırlar.  
 

 

 

 

 

 

Simultane Tercüme :

Seminer, fuar, toplantı ve diğer organizasyonlarınız için tıp, teknik veya iş anlaşmaları konusunda uzman Simültane Tercümanlarımız sizin için en uygun fiyat ve koşullarda hizmet vermektedir. Türkiye’nin her yerindeki simültane tercüman ihtiyacınız için bizleri arayabilirsiniz.
 

 

 

 

 

 

 

Fısıltı Tercüme :

Katıldığınız, seminer, toplantı gibi programlarda size özel bir tercüman eşlik edebilir. Tercüman sizin yanınızda oturur ve yalnızca sizin duyabileceğiniz bir tonda konuşulanları kendi dilinize aktarır.