Duyurular
İngilizce , Arapça, Fransızca ve Rusça Freelance Tercümanlar Aranmaktadır. Lütfen “Tercüman Olmak İstiyorum” Sayfamızdaki Başvuru Formunu Doldurunuz

»Yazılı Tercüme


Hukuki Belge, Yazışma Tercümeleri :

 

Hukuki Belge ve Yazışma tercümelerinizde konusunda uzman hukukçu tercümanlarımız ve danışmanlarımız    hizmet vermektedi.

Her türlü hukuki belge ve yazışmalarınız gizlilik prensibimiz doğrultusunda tercüme edildikten sonra hukuk danışmanlarımız tarafından kontrol edilmektedir.
 

 

 

 

 

Tıbbi, Medikal Tercüme :

 

Tıbbi ve Medikal konularındaki tercümeleriniz konusunda uzman tercümanlar tarafından tercüme edilir ve size teslim edilmeden önce yine konusunda uzman doktorlar tarafından kontrol edilirler. Tercümelerimizde kullanılan terminolojinin tutarlı olması adına tıp çevirilerinde uzman bir doktorun kontrolü şarttır.  
 

 

 

 

 

 

Teknik Tercüme :

Kullanma kılavuzları, teknik şartnameler, broşür veya web siteleri gibi teknik terminoloji içeren tercümeleriniz teknik çeviri konusunda deneyimli tercümanlar tarafından yapılır ve daha sonra son kontroller için ortak çalıştığımız mühendislere yollanarak hazır hale getirilir.
 

 

 

 

 

 

Edebi Tercüme :

Roman, Hikâye, Şiir, Makale, Senaryo gibi edebi içeriğe sahip tercümeleriniz edebi tecrübeye sahip ve edebiyat konusunda uzman tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.